Zorluk Olmayan Bir Hayat (!)

Günümüzde en çok istenilen şeydir belki de bu. Zor olmayan bir hayat. Zorluklarla karşılaşılmadan her şeyin yolunda gitmesini istemek. Maalesef bu durum imkansızdır. Her gün türlü sorunlar yaşamaktayız. Bazıları bizi sarsarken bazıları ise bizleri o kadar da sarsmaz. Sarsıldığımız problemlere karşı bağışıklığımız yoktur. Daha önce yaşadığımız bir probleme karşı bilinçaltımız hazırlıklıdır. Bu yüzden bilinçaltımız ne yapacağını bilir ve bizi korur. Sorunun bizi sarsmasına izin vermez.

Kesinlikle zorluk olmayan bir hayat yoktur değerli okuyucularım. Gördüğünüz insan kim olursa olsun içine girip baktığınızda çeşitlice sorunları olduğunu göreceksinizdir. Zorluksuz bir hayat yok. Zorluklar olan hayatı güzelleştirmek var.

Başarılı insanların hayatlarına imreniriz. Sanki doğuştan şanslı olarak geldiler dünyaya gibi düşünürüz. Her şey önüne sırayla serildi ve türlü zenginliklerin kapısı hiç zahmetsiz açılmış gibi gelir bize başarılı kişilerin hayatları. Sizce bu böyle mi gerçekten ?

Okuyoruz bazen başarılı insanların hayatlarını türlü zorluklar çektiğini kendisi anlatır fakat biz yine de inanmak istemeyiz. “Paran var konuşmak kolay” türünden cümleler kurarız kendi kendimize. Bu yanlış düşünceleriniz,cümleleriniz aslında sizin hayatınızda yükselmenizi engelleyen türlü faktörlerdir.Bilinçaltınıza başarı,zenginlik,sağlık düşüncelerinizi yerleştirirseniz hayatınız bu yöne gidecek emin olun ki. Tüm başarılı insanların hayatlarının içinde bilinçaltlarını doğru yönetmek vardır kesinlikle. İsterseniz araştırıp bakabilirsiniz sizlere garanti veriyorum. Bir çok başarılı insanın hayatını okuma fırsatım oldu. Kendilerine hep olumlu telkinler vererek başardıklarını ve bu yöntemin başarılarının temel taşının olduğuna inanıyorlar. Güne olumlu telkinlerle başlayın ve başarıyı yakalayın. Unutmayın olumsuz cümleleri hayatınızdan yok etmek zorundasınız .Başkalarının hayatlarına bakarak değil kendi hayatınıza odaklanarak yaşamayı alışkanlık haline getirin artık. Vakit yok,zaman geçiyor. Elinizi çabuk tutun. 🙂

Sevgiyle kalın. 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s