Sakın Pes Etme !

“Ben pes ediyorum,yapamıyorum.” Gibi felaket cümlelerini asla kendizine söylemeyin. Bilinçaltînıza asla bu sözleri kodlamayın.

Bu sözler bilinçaltınızı acizleştirir, çalışamaz hale getirir,yıpratır. Herkesin yaşadığı zorluklar var elbette. Herkes düştü,olumsuzluklar yaşadı. Lakin pes etmeyenler kazandı. Pes etmeyenler nasıl mı kazandı. Onlar kendilerine sürekli yapabileceklerinin mesajını verdiler. Insanız hepimiz bazen olumsuzluklar,ters giden olayları yaşıyoruz. Değerli Ataman Özbay Ağabeyimin yaşantısını bilmeyenler ve yazdığı muhteşem kitabı okumayanlar var ise şiddetle tavsiye ediyorum bir an önce o kitabı edinin.Kamyon kazasından hayatını nerelere getirmiş bir başarı hikayesi adeta. Pes etmemiş,tenezzül etmemiş ve inanmışlığa adanmış bir şahsiyet. Hep güler yüzlü olarak bilinçaltına harika mesajlar veren Ataman Ağabeyim bu şekilde sayısız başarılara imza atmış bir insan. Sürekli tekrar edin;

“Yaşadığım olumsuzluklar beni hayatta daha fazla mücadele etmemi ce güçlü biri olmam için çabalayan bir tür yardımcılardır.”

Siz siz olun kamyonun freni patlayıp kaza yapsa dahi bu hayatın olumlu yönlerini görmekten vazgeçmeyin.

Sevgiyle kalın efendim. 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s