Başarısızım(!) Düşüncesi.

Aslında her birimiz çok başarılı bireyleriz. Fakat bazılarımız bunu görür bazılarımız ise başarılarını bile başarısızlığa dönüştürmeye çabalar anlam veremediğim şekilde. Hepimizin başarısızlıkları oluyordur. Bu yaşadığımız kainatın değişmez bir maddesi. Hiç kimse yok ki birdenbire başarılı olmuş ve hayatının sonunda dek öyle gitmiş.Derslerde aldığımız başarısızlıklar,işimizde aldığımız darbeler, arkadaşlarımızdan,dostlarımızdan yediğimiz kazıklar…

Saymakla bitmez bu başarısızlıklar. Eğer odaklanırsak daha da çoğalacaktır bu saydıklarım.Başarı için çabalayalım, bir kapı arayalım o kapıda kendimizi bulacağımızı ümit edelim, yılmayalım ,vazgeçmeyelim. Belki de başarısız olduğumuz o an tam başarıyı yakalayacağımız bir andır. Yaşadığımız ömür kısa. Vazgeçmeye vakit tanımıyor bu dünya ne yazık ki. Her saniye mücadele içerisindeyiz,mücadeleyi kendi mutluluğumuza çevirebiliriz. Yapmamız gereken tek şey olumsuzluklara odaklanmak yerine olumlu düşünüp,olumlu yaşamaktır. Bu sayede bilinçaltını olumlu olaylara,başarıya odaklıyoruz.

Çok önemli bir konu bilinçaltı. Kendimizi inandırırsak,bilinçaltımızı inandırırsak kesinlikle yapamayacağımız hiçbir şey yok. İnanın,olumlu düşünün. Başarı size adım adım gelecektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s