Bilinçaltı Şifadır.

Bilinçaltının iyileştirici gücüyle ilgili bulabileceğiniz en ikna edici kanıt, kişisel bir iyileşmedir.Cilt hastalığı yaşayan bir insan tıp biliminin en gelişmiş tedavi yöntemlerine başvurduğunu söylemiş.Fakat fayda bulamamış.

Psikolojik tedavi yöntemlerini denemeye başlamış ve bilinçaltının muhteşem gücünü keşfetmiş.Bilinçaltının aynen bir kitap gibi işlev gördüğünü kavramış. Cildindeki yaraları bilinçaltı yöntemiyle iyileştireceğine inanmış ve her gün şu cümleyi kendine üç kere tekrar etmiş:

“Bedenim ve organım bilinçaltımdaki sonsuz zeka tarafından yaratıldı. Bu zeka beni nasıl iyileştireceğini biliyor. Onun bilgeliği tüm organlarımı,dokularımı,kaslarımı,kemiklerimi şekillendirdi.İçimdeki sonsuz iyileştirici varlık,şu anda varlığımın bütün hücrelerini dönüştürüyor, beni eksiksiz ve kusursuz bir hale getiriyor.İçimdeki yaratıcı zeka muhteşem şeyler yapıyor.”

Bu basit gibi görünen dilek, adamın cildindeki tüm yaraları sadece iki ay gibi inanılmaz bir sürede kusursuz hale getirmiş. Bilinçaltı mükemmel bir yapıdır.Onu kontrol etmeyi öğrenirseniz hayatınızda yapamayacağınız şey olmayacak. Başarılar,mutluluk,huzur sizden gitmeyen yegane varlıklarınız olur. Siz siz olun bu dünyadan bilinçaltınızı anlamadan ve onu yönetmeden gitmeyin. Bu harika detayı kaçırmayın. İnanın ki bilinçaltını yönetmek dünyayı şekillendirmektir.

“Bütün hastalıklar zihinde başlar”

“Tek iyileşme süreci inançtır.Tek bir iyileştirici vardır, o da bilinçaltıdır.”

Sevgiyle kalın. 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s