Bilinçaltı Girişimciliğin Kapısını Açan Anahtardır.

Nasıl girişimci olunur ? Girişimcilik nedir ? Herkes girişimci bir kişiliğe sahip olabilir mi ?

Bu soruların cevabı bilinçaltımızda saklıdır. Kendimize güvenimiz yoksa eğer,sürekli olumsuz mesajlar vererek bilinçaltımızı yıprattığımız sebeptir buna. Bilinçaltı öyle nokta bir şeydir ki söylediğiniz her kelime tamamıyla kabul edilir ve üzerinde çalışmalara başlanır. Dikkat edin söylediğiniz her kelime bilinçaltınız tarafından işlenmektedir.

Başarıyı yakalamak istiyorsak kendimize sürekli “başarı” kelimesini tekrarlayalım. Mesela gün içinde bir konu hakkında teori üretiyorsunuz ve bunu gerçekleştirip başarı almak istiyorsunuz. Kendinize sürekli tekrar edin “başarı,başarı,başarı…” Bunu söylediğinizde hayatınızdaki başarıların kapıları aralanacak ve sonsuz bir mutluluğu yakalamış olacaksınız. Girişimci bir ruha sahip olmak başarılarla beraber gelir. Başarılarımız ne kadar fazla olursa o kadar toplumda söz sahibi oluruz . Bir topluluğa kendimizi dinletebilmek için bir başarımızın olması zorunludur. Bu sayede başarı, başarıları beraberinde getirecektir.

Girişimci olalım. Bu hayat gereksiz utanmalara,sıkılmalara ve düşüncelerimizi saklamaya zaman bırakacak kadar uzun sürmeyecek. Karşıdaki muhattap olduğunuz kişi sizin gibi bir insandır unutmayın.

KORKMAYIN!

ÜZERİNE GİDİN!

OLUMLU DÜŞÜNÜN!

VE BAŞARIN.

Sevgiyle kalın. 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s