Bilinçaltınız Mucizeler Yaratır.

“Hastalıkların ve bir şeyin sizi incitip zarar verebileceğine inanmak aptallıktır. Kusursuz sağlığa,boluğa,zenginliğe ve ilahi rehberliğe inanın.”(Joseph Murphy)

Evet inanmak gerçekten de çok önemli bir güçtür. Duyarız ya liderler,zenginler güçlü kişiler topluma hitap etmeye çıktığı zamanlarda inandığım dava uğruna veya inandığım bu yolda… gibi cümlelerle başlar konuşmaya. Bilinçaltınız da inanma eylemini gerçekleştiren temel birimdir. Söylediğiniz her şeye inanır ve daima o söylediğiniz şeyleri gerçekleştirmek için her yolu dener. Kendinize sürekli olmak istediğiniz durumu söyleyin. İnanılmaz değişimler göreceksiniz hayatınızda. Evet bu bir oyalama taktiği değil tüm başarılı insanların hayatları araştırıldığında mutlaka bilinçaltını doğru yönetme metotlarını bildiği görülür. Siz de eğer zengin olmak, mutlu olmak istiyorsanız bilinçaltınıza olumlu mesajlar yollayın,onu doğru anlayıp doğru yönetin. E tabi bu olumlu mesajlara inanma kısmını da sorunsuz halletmeniz gerekir. Mesela kendimden örnek vereyim ; “Yatmadan önce yarın mutlaka bir mucize olacak ve ben çok sevineceğim,ilahi güç bana mucizeler gösterecek.” Diye kendime bu cümleyi tekrar ederek uykuya dalıyorum. Ertesi gün inanılmaz bir şekilde mucizeler beni buluyor. Aklınıza hiç gelmeyecek bir durumla mutlu olacaksınız ve inanılmaz güzel duygulara kapılacaksınız. Bu yüzden sizden tek isteğim hayatınızdaki tüm olumsuzlukları kenara bırakıp, ben hayata yeniden başlıyorum ve hep olumlu düşüneceğim gibi cümleleri kendinize sürekli tekrarlamanız. Bu sayede her gün bir mucize yaşayacak,çok mutlu olacaksınız.

Unutmayın öncelikle kendinize inanın, değişimleri kendi gözünüzle görün.

Sevgiyle kalın. 🙂

Bilinçaltınız Mucizeler Yaratır.’ için 3 yanıt

  1. Bir arkadaşım vardı mutsuz ve umutsuzdu hicbir isi yolunda gitmiyordu sonra kişisel gelişim kitapları ve sizin yazılarınız gibi yazılar okuyup kendini değiştirdi. Gerçekten işe yaradığına şahit oldum bir anda okul hayatında başarılı olmaya başladı karşısına çeşitli proje fırsatları çıktı her şey istediği gibi gidiyor. Umarım sonunda da istediklerine ulaşır.
    Artık ben de inanıyorum bu konuda motiveniz ve teşviğiniz için teşekkürler.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s