Kabullenilen Büyük Telkinin Sizlere Vaat Ettikleri.

“Bana bu isteği veren sonsuz zekam, beni dileğimin gerçekleşmesi için gerekli olan kusursuz plana götürüyor, ona doğru yolu gösteriyor ve bunu bana belli ediyor.Bilinçaltımın derinliklerindeki bilgeliğin artık bana yanıt verdiğini ve içimdeki hissettiğim ve istediğim şeyin yoksunlukta hayat bulduğunu biliyorum.Bir denge,eşitlik ve ılımlılık söz konusu.” (Joseph Murphy)

Evet kendinize bu telkinleri tekrar ederseniz kendinizdeki ve etrafınızdaki değişikliklere inanamayacaksınız . Etrafınızda size iyi davranan insanlar, satışlarınızın çoğalması ve işlerinizin yolunda gitmesi gibi sizleri gayet heyecanlandıracak haberler gelecektir emin olun ki. Günümüzün en büyük problemi maalesef memnuniyetsizlikten olmaktadır. Aldığımız ev,araba,diğer her türlü eşya bir zaman sonra değerini kaybederek yeniliklere gözlerinizin kaymasına neden oluyor. Bilinçaltınız bu şekilde sürekli değişiklik ve farklılık istiyor. İşte bu bilinçaltının çok yanlış telkinlerle size huzursuzluk vermesinden kaynaklanır. Kendinizde olanı sevin. Bilinçaltınız bu sayede size mutluluk ve huzur verecektir. Eğer böyle yaparsanız kazancınız bollaşacak,mutluluğunuz artacak ve işleriniz yoluna girecektir.

“Benim olan her şey güzel,ben de bir sürü anısı var hepsi de çok değerliler. Kendimi,evimi,arabamı ve ben de olan her şeyi seviyorum. Hayatımda hepsinin tek tek farklı anlamları mevcut. Bunlar için beni yaratana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Kendinizi çok farklı hissedeceksiniz bu telkinlerle hiç süpheniz olmasın. Sizi başarıya götürecek ve mutlu edecek tek eksiklik bilinçaltınızın doğru yönlendirilememesi.

Sevgiyle kalın. 🙂

Kabullenilen Büyük Telkinin Sizlere Vaat Ettikleri.’ için 2 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s