Bilinçaltını Kullan

Bilinçaltı Ve Başarı

Bilinçaltını kontrol et,Başarıyı elde et.

Mümkün olduğunca kendi ayaklarınızın üzerinde durun. 

Garrett Camp,Stumbleupon eş kurucusu.

İçimizdeki Hazine Sandığı…

Elimizin altında sonsuz zenginlikler barınmakta fakat biz onları görememekteyiz. Bunun tek çözümünü ise bilinçaltını kontrol etmekte bulabiliriz.Peki bilinçaltı nedir ? nasıl kontrol edilir ? bilinçaltı ile başarıya nasıl ulaşılır ? işte bu yazı tam da sizin için.

Bilinçaltı nedir ?

Bilinçaltı insanı kontrol eden görünmeyen kodlar mekanizmasıdır aslında. Yaptığınız her işte aslında bilinçaltı sizleri kontrol eder. Bizler bunun çoğu zaman farkında olmuyoruz. Sabah kalktığımızda,gündelik meşguliyetlerimizde, gece yatağımıza yattığımızda ve dahi her şeyde. Eğer bilinçaltını kontrol etmeyi başaran biri olursak başarıyı da elde etmemiz bir o kadar kolaylaştı demektir.Bilinçaltı tüm mutluluk,üzüntü,kırgınlık,öfke,zenginlik,fakirlik gibi maddeleri aslında bize düşüncelerimizin gücüyle sunan bir güçtür.Mutsuz,fakir olmak zorunda değiliz, bunu bilinçaltı ile kontrol ederek yok edebiliriz. Fakirlik ve mutsuzluk aslında birer hastalıktır. Mutlu olmak ve zengin olmak başarılar elde etmek hayatın normal olanıdır. Eğer fakirsek ve mutsuz isek aslında bir şeyler yanlış gidiyor bir hastalığa kapılmışız demektir. Kendimize her sabah ve gün aralarında 3-4 kez şöyle fısıldayalım :

Bilinçaltının sonsuz gücü beni kontrol ediyor ve bana her zaman yol gösteriyor.Sağlığım uyum içinde ve bedenim harika işliyor. Güzelliğe,zenginliğe sahibim. İlahi düzen bütün hayatımı doğru bir şekilde kontrol etmekte ve ben kendimi bu akış içerisine bırakıyorum. Bilinçli zihnim her şeyi biliyor ve beni mükemmel olarak yönlendiriyor.

Hayatınızda gerçekten de çok büyük değişiklikler olduğunu farkedeceksiniz.Başarı ve mutluluğu elde etmeye başlayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Unutmayalım; Bilinçaltını kontrol edersen, başarıyı elde edersin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s